11 лист. 2014

Зустріч з солдатом Української Нацгвардії

Зустріч з солдатом Української Нацгвардії Цемою Іваном Сергійовичем. На зустрічі школяри уважно слухали схвильовану розповідь участника АТО, випускника нашої школи Цему І.С.
15 жовт. 2014

Нумо-хлопці

Нумо-хлопці серед учнів 8-11 класів. I - Призове місце посіли учні 11 класу. II місце учні 9 класу. III місце - 8 клас.
10 жовт. 2014

Конкурс читців

Конкурс читців (вірші про Укр.мову).
23 вер. 2014

Уроки мужності

В школі проведено уроки мужності, присвячені визволенню Верхньодніпровщини від німецьких загарбників. Донька Олексія Степановича Верещака Тетяна Олексіївна Мелащенко розповіла учням про героїчну боротьбу свого батька
10 вер. 2014

Конкурс малюнків

У вересні відбувся конкурс малюнків "Обережно! Діти на дорозі". Переможці: Карпенко Анна (6), Мартиненко Іван (6), Палагута Ольга (7)
13 лют. 2014

Шкільний конкурс художнього читання

13 лютого 2014 року пройшов шкільний конкурс художнього читання, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. В конкурсі брали участь учні 2-8 класів. На конкурсі були представлені вірші Т.Г.Шевченка та твори українських поетів, написані на честь геніального Кобзаря. Журі відзначило артистизм, душевність, глибоке розуміння тексту, вміння передати внутрішній стан та переживання поета.
22 бер. 2013

Змагання по тенісу

Двадцять першого, двадцять другого березеня у Новомиколаївскій СЗШ № 2 відбулися змагання по тенісу.
11 бер. 2013

Книги в подарунок

Учні КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів" отримали посилку від Корпусу Миру від школярів штату Вірджинія США з метою кращого ознайомлення з літературною творчістю письменників США.
5 бер. 2013

ШАН в номінації "Фізика"

Був проведений ШАН в номінації "Фізика" на теми: "Енергія-навколо нас", "Енергетичні перетворення"
26 лют. 2013

КВН "Юный полиглот"

Проведен КВН "Юный полиглот" с участием учащихся 3-7 классов.